Hakkımızda

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Ödünç Cihaz Sistemi, üniversitemiz öğrencilerinin proje, çalışma ve kulüp etkinliklerinde ihtiyaç duydukları video ve fotoğraf ekipmanlarını ödünç almaları, üniversitemiz stüdyolarını rezerve etmeleri amacıyla oluşturulmuş otomasyon sistemidir. Sistemden üniversitemizin tüm öğrencileri faydalanabilmekte olup, talep eden öğrencilerimiz teknik personellerimizden destek alabilmektedir.

Üniversitemizin görsel ve işitsel içeriklerinin de oluşturulduğu stüdyolarımızda ayrıca internetten yayın yapan TV Yeni Yüzyıl ve Radyo Yeni Yüzyıl programları da üretilmektedir. Medya sektörüne ve yayıncılığa ilgi duyan tüm öğrencilerimiz İletişim Fakültesi Dekanlığı’na başvurarak veya Radyo Yeni Yüzyıl Öğrenci Kulübüne katılarak üniversitemizin mecralarında programcı olabilmektedir.

Ayrıca tüm öğrencilerimiz, ödev, proje ve çalışmalarında kullanabilecekleri çeşitli görsel, müzik ve animasyon içeriklerine, dijital arşiv sistemi olan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Kurgu Depo üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak erişebilmekte ve istedikleri içerikleri anında indirebilmektedir.

Sistemler ile ilgili merak ettikleriniz ya da teknik sorularınız için 09.00-17.00 saatleri arasında teknik sorumlulara ulaşabilirsiniz.